Video montavimas

Norėdami įgyvendinti reklamos kampaniją radijuje, televizijoje ar internete susidursite su būtinybe pasigaminti šiuolaikišką ir originalų garso ar vaizdo klipą. Čia vėlgi svarbu idėja ir optimali jos išraiška, atitinkanti užsakovo lūkesčius bei tikslus.
Garso klipo trukmė matuojama sekundėmis. Dažniausiai naudojami 10–30 s klipai, rečiau – ilgesni.
Gaminant garso klipą, svarbu sukurti patrauklų scenarijų, atkreipti klausytojo dėmesį ir jį išlaikyti. Tam yra naudojamos pagalbinės priemonės, tokios kaip muzikinis fonas, diktoriaus balso tembro parinkimas, pauzės, specialūs garso efektai ir pan.
Vaizdo klipo kūrimo procesas yra kiek sudėtingesnis ir brangesnis.Vaizdo klipai gali būti:
· Reklaminiai klipai – trumpi, nuo 15 sekundžių iki keleto minučių trukmės filmai, dažniausiai reklamuojantys visuomeninio naudojimo prekes ar paslaugas. Rodomi prieš kino seansus arba per televiziją.
· Reklaminiai techniniai filmai – tai filmai, trunkantys 5–10 minučių, pirmiausia informuojantys apie pramoninės paskirties prekes, žaliavas, mašinas, įrangą ir pan. Tokie filmai skirti specialistams.
· Reklaminiai prestižiniai filmai – nuo 10 iki 20 minučių trukmės, pasakojantys ne tik apie produkciją, bet ir apie pačią kompaniją.
· Reklaminė specifinė vaizdo reklama, pristatanti greitai parengtą vaizdo siužetą apie tam tikrą naujieną įmonės veikloje.
· Skaidrių pristatymas – savaime besikeičiančių spalvotų skaidrių kompozicija, kurią papildo specialiai tam parengta fonograma.

 

Kūrybinga ir profesionali komanda, puikiai išmananti garso ir vaizdo klipų gamybos subtilybes, pateiks šiuolaikiškas ir tik Jums sukurtas optimalias idėjas.
Mes galime sukurti ir suredaguoti tekstą, parinkti ir pritaikyti muzikinį foną, garso efektus, pasiūlyti įvairių diktorių ar žinomų aktorių balsų. Bendradarbiavimas su dainininkais ir kompozitoriais leidžia sukurti ir pagaminti specialų autorinį šaukinį, vaizdo ar garso klipą, muzikinį foną. Reklaminių klipų kūryboje svarbiausia pati idėja, antrame plane atsiduria įvairūs garso ir vaizdo elementai, kurie naudojami būsimo vartotojo dėmesiui patraukti.

Vienas iš nebrangių, tačiau puikių ir plačiai naudojamų būdų – reklamos klipų adaptacija. Jei turite vaizdo klipą, kuriame reikėtų pakeisti įgarsintą tekstą ir titrus, mūsų komanda taip pat gali pasiūlyti savo paslaugas.